Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Gyöngybetű betűtípus?

Gyöngybetű betűtípus?

Figyelt kérdés
Konkrétan oktatási célra szeretnék gyönyörű írott fontot, olyat amilyet általános alsóban tanítanak írni. Nem dőlt, nem desing-os, nem kanyargós, nem nyújtott, stb! Tudom rengeteg kézírásos font van, de nekem ez az alap kellene, amit pl. a Gyöngybetűk munkafüzetben is használnak.
2011. nov. 27. 22:15
 1/3 2xSü ***** válasza:

A gond a kötéseknél van. Az általános iskolai gyöngybetűknél egészen máshogy kell összekötni a különböző betűket. Ez kicsit összetettebb dolog. Ha találsz is megfelelő betűtípust, akkor is csak „megerőszakolva” tudod a szöveget megjeleníteni. (A kötéseket külön karakterként tudod bevinni.)


Nekem van ilyen betűtípusom, de az nagyon nem publikus. (A készítője szigorúan úgy bízta rám, hogy nem adhatom tovább…)

2011. nov. 28. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 amatorfotos válasza:
Kedves 2xSü! Kérlek, hogy azért kérdezd meg az ismerősöd, mert nekem nagyon kellene a gyöngybetűs magyar iskolai betűtípus. Köszönettel
2015. aug. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Magyar script basic: [link]


Számokhoz:

gyöngyírás.hu

2021. ápr. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!