Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Megéri előre összerakott pc-t...

Megéri előre összerakott pc-t venni?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy pc-t venni, erről a honlapról: www.pcoutlet.hu

a 207.000 ft-os PC-t megéri megvenni?

nemtudom milyen benne a táp, alaplap...

mert ha mondjuk összerakni akarnám, minden drága.


2011. nov. 27. 14:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Előre összerakott gépet nem érdemes venni, mert jól átbasz**k az embert.
2011. nov. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
akkor megpróbálok egyet összerakni...
2011. nov. 27. 15:02
 3/8 lordsithlord ***** válasza:
Elvileg nem drága, gyakorlatilag azonban átlagosan 1-2 éves raktáron maradt alkatrészekből dobálják össze az ilyen előre összerakott gépeket.
2011. nov. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ahogy mondják. Ha ott egy gép 207.000Ft, akkor azt most egy boltból 180.000-ból össze lehetne rakni...
2011. nov. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Rendelj a [link] oldalról (hasonló a domain, de egy másik üzlet). 3 év garanciát adnak a gépre, de ennek ellenére belenyúlhatsz; az oldalon elkészített konfigok remek ár/érték aránnyal rendelkeznek, ha összerakod alkatrészekből többre jön ki; és szabadon módosíthatod a gépeket, tetethetsz bele más dolgokat is.
2011. nov. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Pont nekem is ez a problémám!De én inkább költök egy picit többet a gépre,mert úgy legalább nem csesződik el benne vmi,akkora eséllyel,mintha én raknám össze!Tehát,ha vki nem ért hozzá,jobb készen megvenni!
2013. aug. 4. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
59%

Pont az ilyen PC-outlet féle oldalaktól óvunk mindenkit. Pont hogy nem arányosak egymáshoz az alkatrészek, pont hogy feleslegesn sok a RAM vagy a VRAM a VGA-ba és pont hogy nem jó ár-érték arányúak az alkatrészek.

Aki meg azért innen rendel, mert össze van rakva és akkor nem ronthat el semmit szereléskor annak ajánlok olyan alkatrészenként forgalmazó honlapot ahol párezer forintért össze is rakják és nincs probléma.


[link]


itt megadod a keretet és összeraknak neked az oldalon egy normális gépet amit össze is szerelnek és megúsztad a Pcoutlet-et és társait, ahol gagyi táppal és raktáron maradt cuccokkal megrakott sz@rokat kapsz általában...


Persze ez csak az én véleményem, mindenki olyan gépet vesz amilyent akar...

2013. aug. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"itt megadod a keretet és összeraknak neked az oldalon egy normális gépet"


Mármint a Gyakori oldalán összeállítják a linkelt oldalon meg összeszerelik...

2013. aug. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!