Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hol lehet megnézni internet...

Hol lehet megnézni internet nélkül a web kamera képet?

Figyelt kérdés

Acer aspire 5750 laptopom van és eddig nem jöttem rá,hogy hol lehet megnézni internet(pl.:MSN) használata nélkül a webkamera képet esetleg képet készíteni vele?

Fontos lenne?

Előre is köszi!


2011. nov. 26. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kell ahhoz internet, hogy megnézd, a beállításokban biztos meg lehet nézni a kamera képét. Skypeon legalábbis meg lehet.
2011. nov. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem találtam semmi erre vonatkozót a beállításokban...esetleg aki tudna segíteni az írjon...köszi
2011. nov. 26. 16:54
 3/5 anonim ***** válasza:

skype egy részén is meglehet nézni

és elvileg ha telepíted a kamerád /már ha kell... passz hogy kell e laptopokon/ kell olyannak kellie hogy amcap, vagy kamera vagy valami ilyesminek lennie ha azt menyitod akkor a kamera képét kapod meg

2011. nov. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

MSN en már használtam és ott teljesen jól működött elsőre,semmit nem kellett beállítani illetve telepíteni.

Kerestem mindenhogyan de semmi...eszközöknél találtam csak olyat hogy webcam,de ott nem lehet vele semmit csinálni...

2011. nov. 28. 15:48
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]

A manycames ablakkal ne foglalkozz, egy másik posthoz csináltam a képet.

2011. nov. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!