Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » WLAN-os telefonnal is lehet...

DamonSalvatore kérdése:

WLAN-os telefonnal is lehet wifizni?

Figyelt kérdés
Meg szeretném tudni, hogy a WLAN-os telefonnal is egyszerűen lehet e wifizni (persze ahol van wifi elérhetőség), vagy kell hozzá valami
2011. nov. 24. 13:47
 1/4 P.O.C. ***** válasza:

WLAN = Wireless Local Area Nerwork = Wi-Fi


De ha ez így nem elég egyértelmű, akkor válaszolok is:

IGEN!

2011. nov. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
csak azért kérdeztem, mert sok helyen azt olvastam, hogy ez sokkal rosszabb, mint a directwifi, meg hogy ehhez kell router. de akkor neked hiszek, kösz az infot
2011. nov. 24. 13:57
 3/4 P.O.C. ***** válasza:

Ha a saját vezetékes internet előfizetésedet akarod Wi-Fi-sé (is) tenni, ahhoz kell csak Wi-Fi router.

De Wi-Fi -zni tudsz még plazákban, szórakozó helyeken, értermekben, tömegközlekedési eszközökön, stb. Illetve olyan privát Wi-Fi Access Point -ról, akik titkosítatlanul hagyják (általában hozzá csak nem értésük miatt).

2011. nov. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
megnyugodtam, csak mert új telefont akarok venni. köszönet :)
2011. nov. 24. 14:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!