Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik a jobb konzol?

Melyik a jobb konzol?

Figyelt kérdés

Nintendo Wii

PlayStation 3

XBOX 360


Szeretnék venni,csak nem tudod melyik jobb ezek közül és melyiket tudom ingyen használni és nem kell előfizetni hogy tudjak játszani.


2011. nov. 23. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Nintendo Wii : Sz*r grafika, olcsó

XBOX 360 : Ha slim akkor az már jobb, de ott fizetni kell a LIVEért, kicsit drága.

Playsation 3 (ez van nekem is) : Jó grafika, online játék állandóan(mostmár steam is), ingyenes az online játék, viszont kurv*drágák rá a játékok.

2011. nov. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nintendo Wii egyértelműen. Ingyenes az Online használat, fantasztikus játékok, és nem sz*r grafika.
2011. nov. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Válaszom a követezö:

boxon 100X jobb az élsimitás mint ps3 on(vagyis nem annyira recézettek a textúrák mint ps3-on ami engem nagyon idegesit egy 24 colos gamer monitor játszásán, persze ezt csak HD ban látható)

grafika téren annyi a külömbség a 2 között hogy boxon berakták a különleges árnyalatokat amitöl sokkal szebben néz ki néhol persze ez nagyon minimális külömbség.

Ha te a kinézetre mész akkor xboxot válassz mert az itt felsoroltak között eléggé veri a ps3 at,

és hogy én mit választanék?

Oké h szebben jelenit a box és veri a ps3 at de, én ps3 at vettem. Mégpedig azért mert sokkal több rá az excluziv játék ami csak ps3 ra adtak ki.

Mint pl: god of war 3, uncharted1,2, infamous 1-2 és még sorolhatnám tovább is és ezek nagyon jo játékok.

Valamint ps3 on van net böngészö, tudsz interneten youtubozni és akár msn ezni.

Boxon csak windows live van. rá csatlakozol és csak játékot tudsz vásárolni, eddig terjed az internet.

Szóval véleményem az hogy box sokkal szebben jelenit meg mindent de mégis értelmesebb ps3 at venni

2011. nov. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2011. nov. 23. 17:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!