Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows XP mellé letölthetem...

Windows XP mellé letölthetem a windows 7-et?

Figyelt kérdés
jelenleg windows xp van a gépemen. hogyan tölthetem rá a windows 7et? és ha rátöltöttem akkor utána az XP elveszik?
2011. nov. 21. 16:40
1 2
 1/13 P.O.C. ***** válasza:
Nem feltétlen! Ha új partícióra rakod a Windows 7 -et az XP megmarad, és utána a számítógép indításakor vagy újraindításakor választhatsz, hogy melyiket akarod indítani.
2011. nov. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Igen letöltheted.Ha feltelepíted akkor az XP elveszik.(ha nincs meg lemezen...)
2011. nov. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
azis igaz...
2011. nov. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 P.O.C. ***** válasza:

Még van egy pici probléma XP/7 dual boot -nál (ami már XP/Vista dual boot -nál is megvolt).

A problémáról és elhárításáról itt olvashatsz (13. hozzászólás):

[link]

2011. nov. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
akkor letölthetem ugy hogy nem telepitem fel rá és akkor nem veszik el az xp sem de a gép inditásakor választhatok hogy melyikkel gépezek.. .xD (bocsi ha ilyen hülyének tűnök csak nemértek ehhez.) :D
2011. nov. 21. 16:54
 6/13 A kérdező kommentje:
és ha letöltöm akkor ugye nem fognak elveszni a képeim videóim dokumentumaim meg minden ami a gépen van..?
2011. nov. 21. 16:58
 7/13 P.O.C. ***** válasza:

Amatőr kérdés..

Pusztán egy letöltéssel még nem veszik el semmi, csak a merevlemezed szabad területéből egy kicsi. :D

2011. nov. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
jó hát én amatőr vagyok..:DDDD síkhülye az ilyenektől..xD ja és 18éven aluli vagyok ugyhogy megbocsájtható.:D
2011. nov. 21. 17:10
 9/13 A kérdező kommentje:
***** ezt letölthetem?

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. nov. 21. 17:10
 10/13 P.O.C. ***** válasza:

Ha nem zavar, hogy angol....

De kezdő révén én inkább SP1 -el gyárilag integrált magyar változatot ajánlanék. Lehetőleg nem belepiszkált változatot.


Na meg a gépednek is elég erősnek kell lennie hozzá. Sok elfuserált idióta fordul meg itt, akik a 8-10 éves hulladékukra akarják felkínlódni a Windows 7 -et.

2011. nov. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!