Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Magától kikapcsol a gépem! Mi...

Neumann19 kérdése:

Magától kikapcsol a gépem! Mi a teendőm? Valaki segítsen!

Figyelt kérdés

Úgy kezdődött hogy szereztem egy gépet. És fekvő gépházas volt. meg néztem szépen működött. De én nem szeretem fekvő gépházat gondoltam át teszem állóba. Át tettem, bekapcsoltam, bootolni szerettem volna mert nem volt rajta windows és bootolásnál kikapcsolt. Ezt vagy 10-szer csináltam. Nem nyúltam semmihez valami folytán be bootolta.

Felraktam a windows azt hittem magátol jó lett. Utána kikapcsoltam. másnap reggel felkeltem kapcsolom be 2 másodperc múlva kikapcsolt. Vártam pár percet és újra meg próbáltam utána már a windowsba is be ment. de utána megint újra indul. Ja! és amióta ezt csinálja úgy is bekapcsol a gépem hogy hátul a tápon rá adom a feszültséget. valaki problémámra megoldást?


2011. nov. 21. 11:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az összekötésnél összekutyultál valamit, lehet a power csatlakozót tetted rossz helyre, illetve lehet a tápod hülyült meg. Sajnos így látatlanba nem tudom megmondani hogy pontosan ezt mi okozza de én erre gyanakszom.
2011. nov. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Power gomb jó helyen van mikor szétszedtem egy papírra felirtam hogy kell vissza tenni mondták nekem hogy lehet a hűtés
2011. nov. 21. 11:41
 3/3 A kérdező kommentje:
a hűtéssel volt a baj. de még igy is néha kikapcsol vagy le fagy
2011. nov. 26. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!