Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Exe futtatása FTP szerveren...

Exe futtatása FTP szerveren keresztül?

Figyelt kérdés
Üdv! Az a helyzet, hogy szereztem egy ingyenes tárhelyet. Kaptam hozzá egy FTP címet, jelszót, hogy fel tudjam tölteni a file-okat. Arra gondoltam, hogy feltöltenék egy Team Speak 3 server mappát rá, és onnan futtatnám a TS szervet, így nem kellene itthon vesződnöm vele. A lényeg az lenne, hogy lehetséges-e valahogyan futtatni az FTP szerveren keresztül a .exe-t vagy a hozzá rendelt weboldalról esetleg valami módon elindíani? (Jó lenne egy ingyenes megoldás úgy, hogy közben a sajátomnak tudhatom a szervert.) :D A válaszokat előre is köszönöm.
2011. nov. 19. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem így működik. Neked csak tárhelyed van, nem szervered.
2011. nov. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezzel én is tisztában vagyok. Nem is a tárhelyre gondoltam amikor szervert írtam, hanem a ts szerverre. Mellesleg kérlek ne kioktató, hanem tanító jelleggel válaszoljatok. Nem a saját hiányosságomra vagyok kíváncsi, hanem a megoldásra, ötletekre. Köszönöm! :)
2011. nov. 19. 22:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Az ötlet nem rossz, de sajnos így nem fog menni. Elmondom miért: azt FTP az egy protokol, amit arra találtak ki, hogy fájlokat mozgass ide és oda, alapvetően erre való. Te egy programot szeretnél futtatni, ehhez pedig egy terminál emulátor kellene + még az is, hogy a távoli gép tudja az álalad említett EXEt futtatni. Pl neked ez lenne jó: lenne egy windowsos gép, amit elérsz FTPén keresztül és pl távoli asztallal is eléred, esetleg telnet kapcsolaton, vagy SSHán keresztül. Felrakod az exe-t FTPvel, majd belépsz valamelyik említett programmal és futtatod az EXEt. Nem tudom milyen tárhelyet használsz, a webes cuccok általában csak az FTPés ,esetleg SFTPés hozzáférést támogatják és nem windows alapúak. Nem hiszem, hogy terminál programmal hozzáférhetsz a tárhelyhez, de sose lehet tudni. Próbálkozz putty-tyal.
2011. nov. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!