Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mikrofonban, miért csak én...

Mikrofonban, miért csak én hallom magam, és más nem?

Figyelt kérdés
Be van állítva a hangbeállításnál a mikrofon, tulajdonságnál benyomtam, aztán elnémítást levettem. Viszont ha beszélek, csak én hallom magam, de más nem hall engem, ez miért van?
2011. nov. 18. 22:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Mert külön kell beállítani a lejátszási és felvételi hangerőt.

Neked pont fordítva van.

A lejátszásnál némítsd le, a felvételnél hangosítsd fel.

2011. nov. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát amikor tulajdonságba belemegyek, mind2nél benyomtam a mikrofont, eddig is be volt rakva. És nincs egyik se elnémítva.
2011. nov. 18. 22:32
 3/12 anonim ***** válasza:
Akkor passz.
2011. nov. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A mikrofonnak nincs baja ugye akkor elvileg , hanem valami gikszer van csak nem tudjuk mi? Határozottan hallom a hangom a mikrofonban... még azt is hogy levegőt veszek.
2011. nov. 18. 22:42
 5/12 zeronibble ***** válasza:
Be kell állítani a hangbeállításokban is a mikrofont alapértelmezett bemenetnek. Lehet, hogy a programban, amiben használod a mikrofont szintén érdemes ellenőrizni, hogy milyen bemenet van beállítva.
2011. nov. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hangbeállításon belül merre? Vezérlőpult/hangok beszéd audioeszközök/hangok és audioeszközök/audió/hangrögzítés/hangerő?(és ezenbelül mit állítsak ki vagy be?) És ezen belül melyik?Bár nem értem, hogy a mikrofonom márkája valami speedlink, de ilyet nem tudok sehol kiválasztani, mindenhol ugyanaz van csak, valami media sound system akármi.
2011. nov. 18. 23:24
 7/12 A kérdező kommentje:
Most próbáltam ki, működik a hangfelvétel is mikrofonról. Akkor a programmal lehet baj ahol beszélni akarok vele?
2011. nov. 18. 23:38
 8/12 zeronibble ***** válasza:
A program hangbeállításai lehetnek a ludasok. Kell lenni egy Beállítások... menüpontnak vagy egy rusnya villáskulcsnak valahol...
2011. nov. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Azt utálom az ilyen problémákban, hogyha ilyenkor oda tudnék ülni a gépedhez, valószínűleg 30 másodpercen belül megoldanám a gondot...

Így fórumon (vagy neadjisten telefonon) keresztül megoldani a dolgot pokoli nehézkes... :D

2011. nov. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
settings /options/capture... itt beraktam hogy voice activation ami tesztnél megy is, de amint belépek akkor már nem megy :S
2011. nov. 19. 13:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!