Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mostanában tudott vki regelni...

Mostanában tudott vki regelni a puruttyára?

Figyelt kérdés
3 e-mail címmel próbáltam, hotmailes, gmailessel. Nincs semmi a spam között. Egyszerűen nem érkezik meg az aktiválós email. 2-3 hete próbálok regelni. Mi lehet a baj? Már írtam a szerkesztőségnek se, de természetesen nem kaptam választ.
2011. nov. 15. 14:54
 1/2 A kérdező kommentje:
Kiderítettem a hiba okát. Megtelt a vincseszterük :), ezért nem tudnak több regisztrált tagot fogadni :). Előfordul, meg amúgy is válság van, sőt Thaiföldön tönkrement egy jó pár vinyó gyár, úgyhogy drága is lenne venni, szal. Érthető azt gondolom. Regisztrálni véletlenszerűen lehet, amikor éppen van üresedés, törlések miatt. Persze mindig azt írja, hogy sikerült a regisztráció, meg elküldte az aktiválós emailt, csak ez nem igaz, kivéve ha van üresedés. :)
2011. nov. 21. 13:19
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem elküldte az aktiválósat,de csak az eredeti oldalra ugrik oda,ha rákattintok a linkre,semmi olyan kiírás,hogy sikerült-e vagy nem.:S amikor meg beakarok jelentkezni,nem engedi..:( amikor új jelszót kérek és rámegyek az állítólagos "szuperlinkjükre",akkor is csak a bejelentkező oldalt adja ki.-.-szóval lehet,hogy lett volna szerencsém,de nem volt..:S
2012. máj. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!