Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy tudom megnézni a Facebook...

Hogy tudom megnézni a Facebook-jelszavam?

Figyelt kérdés

Kedvencek sávból automatikusan indul....DE nekem most kellene a jelszavam.

---Az "dősebb" korosztályhoz tartozom.

-Nem tudok angolul.

-Nincs itthon a gyerek,hogy segítsen.


2011. nov. 14. 23:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Kellene a böngésző típusa.

Firefox, Chrome, Opera, vagy egyéb?

2011. nov. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%
Ha automatikusan belép, azt jelenti hogy el van mentve a jelszó. A böngésző beállításain belül kell olyan lapfület keresni, mint biztonság (Firefox esetén) vagy személyes beállítások (Google Chrome esetén), és ott pedig egy megjelenítés gombra kattintva megnyitható az elmentett nevek és jelszavak listája.
2011. nov. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Firefox van.

A helyzet az,hogy például egy >Tékozló homár< cikket ha meg akarok osztani a Facebook-on...na az nem megy a jelszó "nemtudása" miatt.

2011. nov. 14. 23:56
 4/4 A kérdező kommentje:

A böngésző beállításain belül kell olyan lapfület keresni, mint biztonság (Firefox esetén) ....



EZ AZ !!! Megvan,KÖSZÖNÖM!

2011. nov. 15. 00:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!