Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom elmenteni a...

Hogyan tudom elmenteni a linket, hogy kattintásra "működjön"?

Figyelt kérdés

Ha például itt a gyakoriban a kérdésemre kapott válasz linket is tartalmaz, arra kattintva megnyilik a tartalom.

Mappát szeretnék csinálni, ahova a válaszokat elmentem a linkkel együtt.De ott már nem kattintásra "működik" a link.Ennek megoldására kérem a válaszokat.Amit köszönök.


2011. nov. 14. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Ehhez egy kód kell, valószínűleg a szövegszerkesztőd nem ismeri. Szóval mindegy...
2011. nov. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hát valóban nem olyan egyszerű ezt két-három sorban elmondani
2011. nov. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kijelölöd az oldalon a menteni kívánt linket (hivatkozást), egérvonszolással, vagy klikkelésekkel.

Nyomsz egy Ctrl+C (másolás)

Megnyitod azt a Word, Excel, ppt stb. dokumentumot amiben tárolni akarod a válaszokat a linkekkel együtt.

Bele-klikkelsz a megnyitott dokumentumba., és nyomsz egy Ctrl+V (beillesztés)-t, és utánna egy szóközt, vagy Entert.

Csodák-csodájára meg fog jelenni az áhított link, kettinthatóan, (Ctrl+bal klikk-re, élő internet kapcsolat mellett, betöltődik, megnyílik a hivatkozott oldal.)

2011. nov. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

példa, hírtelen:

*****

(Word doc és pdf... mindkettő klikkelhető)



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. nov. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

18:35

Köszönöm.Oké

Az alatta lévő példát meg kell "rágnom"

2011. nov. 14. 18:53
 6/6 anonim ***** válasza:

még egy példa (pdf... word-ből exportálva)

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. nov. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!