Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows XP SP3. Honnan szedjek...

Windows XP SP3. Honnan szedjek működő termékkulcsot?

Figyelt kérdés
2011. nov. 8. 15:49
 1/6 P.O.C. ***** válasza:

Itt van pár mennyiségi licences változatokhoz:

[link]


Ha meg OEM -hez kell, ahhoz tuti nem találsz működőt. Ha el is fogadja aktiválni nem tudod majd vele.

2011. nov. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
microsoft honlapját próbáltad? :D
2011. nov. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Megnéztem telepítőcédén, van 3 lehetőség serialból. Na most az a problem még, hogy USB billentyűzetem van, a kocka bátyám szerint azzal nem lehet belépni BIOS menübe hogy ott átállítgassam a dolgokat...Akkor mi az úristent csináljak?
2011. nov. 8. 16:05
 4/6 P.O.C. ***** válasza:

Úgy ahogy a bátyád mondja, belépsz a BIOS -ba a CD -t választod ki elsődleges boot eszköznek.

[link]


És igen, USB -s billentyűzetnél van egy kis szívás, főleg régebbi alaplapoknál. Karakteres felületen nem használhatod addig míg be nem állítod a natív támogatást a BIOS -ban (USB legacy support vagy USB keyboard support néven van).

Ha nincs engedélyezve, akkor necces hogy már a BIOS -ba sem tudsz belépni. Szóval szerezned kell PS/s billt a telepítés idejére, vagy USB-->PS/2 átalakítót, ami 2-300 ft -os tétel.

2011. nov. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Lenne régebbi billentyűzetem, de az a baj, hogy nem tudom a gépre csatlakoztatni, mert túl kicsik a bemenetek. Azt hogy oldjam meg, hogy azt rácsatlakoztassam? Amúgy rányomtam bekapcsoláskor a DEL-re, valami menübe vitt, jelszót kért, ki is léptem, még a BOOT szó se szerepelt sehol...
2011. nov. 8. 16:39
 6/6 P.O.C. ***** válasza:

Ha jelszót kért akkor szívás, nem tudsz módosítani a beállításokon ha nem ismered a jelszót.

Ha elfejetetted BIOS reset -et kell csinálnod.


Viszont akkor az USB probléma már nem aktuális, mert be van állítva a támogatás, ha be tudtál lépni.

2011. nov. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!