Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan kell blogolni?

Hogyan kell blogolni?

Figyelt kérdés
Nem tudok blogolni! :D Szóval nem értek hozzá, de szeretnék blogolni. Csináltam egy blogot, az első bejegyzést megírtam,de többet nem tudok. Mármint akartam utána youtube-ról linkelni, de nem jeleníti meg a blogban. Egyébként az indapass-on regisztráltam. Hiába mentem rá hogy linkek--> új link, oda belinkeltem, adtam neki címet, mentettem, majd a publikál-ra mentem, de a blogban nem látszik. :(
2011. nov. 7. 17:49
 1/5 anonim válasza:

Én blogspoton vagyok, de azért segítek.

Videót úgy kell beszúrni, hogy a szöveg fölött vannak kis fülek, ahol be lehet szúrni képet, megváltoztatni a szövegszínt, stb., na ott van egy olyan "csapó" fül, video beszúrása. Oda kell bemásolni a linket.

Amikor blogban linkelsz, az valójában az, hogyha az adott szóra rákattintasz, akkor átirányít arra a linkre, amit oda beállítottál.

Egyébként linkeld be a blogodat, kíváncsi vagyok rá^^

2011. nov. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia, köszi a választ! :) megtaláltam a videó beillesztést, de ha rámegyek és belinkelem pl youtube-ról egy videót, akkor azt írja ki, hogy "Nem sikerült a konvertálás, lehet, hogy nem támogatott videómegosztót használsz. Ebben az esetben egyszerűen a videó oldaláról másold át ide az Embed kódot." Nah már most fogalmam sincs mi az az embed kód :D egyáltalán a videó URL-je vagy beágyazókódja az mi takar? Azt már sikerült megcsinálnom, hogy rá lehessen kattintani a linkre és akkor a youtube-ra navigál, én viszont azt akarom, hogy a blogomban jelenjen meg a videó, és ne csak a link. Remélem érthetően magyarázok:D Néztem már más blogját is, és ott az oldalon meg lehetett nézni a vidit, nem csak a link volt ott. Eléggé kezdetleges még, de ez lenne az: [link] :)
2011. nov. 7. 20:00
 3/5 anonim válasza:

Hú, én ehhez nem igazán értek, csak a blogspothoz. Szerintem az átlátható és felhasználóbarát, könnyű vele bánni. blog.hu-n még nem volt blogom.

Egyébként jó lesz ez;) Csak rendszeresen posztolj - ezt én mindig elfelejtemT.T

2011. nov. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mivel még nagyon az elején vagyok lehet hogy át is váltok még most vmi kezelhetőbbre, akkor lehet h a blogspotra :) Te belinkeled a tiedet? :)
2011. nov. 7. 20:04
 5/5 anonim válasza:

Itt az egyik: [link]

Egyébként szerintem inkább válts, a blogspot elég jó, nemzetközi oldal.

2011. nov. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!