Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan kell elosztani a 1TB...

Kyruring kérdése:

Hogyan kell elosztani a 1TB merevlemezt?

Figyelt kérdés

Lesz egy új gépem, arra rakok majd windows 7-et De nem tudom, hogyan kell elosztani. Remélem tudtok segíteni.

ELŐRE IS KÖSZÖNÖM.


2011. nov. 6. 14:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Szabadon választott. Illik a rendszerpartíciónak csinálni egy 40-60 GB-os partíciót a többi rajtad múlik. Van aki csinál még mellé kettő három partíciót, van aki egyben hagyja a többit...
2011. nov. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi, de hogyan kell elosztani? :)

összerakott gép lesz, nincsen rajta semmi,és mikor telepítettem a windows 7-et utána hogyan kell nekiállnom, ezt nem tudom? Mondjuk 300-700 gigát akarok C-300 D-700.

Hogyan osszam el? Úgy adjam meg hogy 300.000 mega a c-re és 700.000 mega a d-re? Így kell beírni valahova?

2011. nov. 6. 14:45
 3/3 anonim ***** válasza:
a "C" méretét telepítés ELŐTT kell megadni. 300 GB szerintem sok, de ha neked úgy kell, csináld úgy. Beteszed a telepítőlemezt BIOS-ban beállítod, hogy innen bootoljon és itt mindjárt kell csinálnod egy partíciót, amire az oprendszer kerül. Ha nem csinálsz, akkor utólag egy kicsit rizikós lehet a dolog, de úgy is megoldható. Tehát csinálsz egy partíciót, mondjuk 40-60 vagy akár 100 illetve 300 GB-osat is lehet - csak minek - és ha létrehoztad a partíciót akkor erre teszed a Windowst. Ha fent van és már működik, akkor ráérsz a második partíciót oprendszer alól létrehozni és formázni...
2011. nov. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!