Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Wow 1gb rammal mennyire laggol?

Wow 1gb rammal mennyire laggol?

Figyelt kérdés
Hello azt szeretném emgkérdezni hogy most fogok venni egy 1gb ddr memot és arra lennék kiváncsi hogy mennyire alggol vagy hogy laggol-e. ÉSha laggol akkor mennyire meg milyen városokban esetleg 40fős instába.
2011. nov. 3. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Tehát most nincs ram a gépedben?
2011. nov. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De most van decsak 265 mb mert egy virus tönkrecseszte még a gépemet és azota nemvettem de most letöltöttem és játszottam vele. Mostse rossz csak a városokban laggol átlag 3fps szokott lenni kb.
2011. nov. 3. 22:02
 3/4 A kérdező kommentje:

A gépemben ha meglesz 1gb ram akkor minden megvan az ajánlott rendszerkövetelményekhez csak azért megkérdeztem hogy milyen lessz és hogy 2gb érdemesebb lenne-e venni?

Mert ha fejlődök akkor 40-50 fps meg szokott lenni és semmi lagg nincsen

2011. nov. 3. 22:07
 4/4 anonim ***** válasza:
úristen...-.-" KOCKAA!!!! :D Inkább nyelvtan könyvet vegyél elő...
2011. nov. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!