Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyiket lenne érdemesebb...

Melyiket lenne érdemesebb tanulni? (lent)

Figyelt kérdés

2 lehetőség között gondolkozom:

- php és weblapszerkesztés

- java programozás ( ha már megy akkor android-ra is )

Vagy inkább valami más programozás jobb lenne?? ( Azt hallottam java elég hasznos )

Valami olyasmi kellene amivel később valamennyi pénzt is tudok szerezni ( Ismerősöm weblapot készít és 60e Ft-ot kap érte... )


2011. okt. 26. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindkettő piacképes. Együtt méginkább.
2011. okt. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Kb mennyi ideig tartana ha mondjuk hétvégéken, iskolai szünetben illetve hétközben ha van rá időm tanulnék?

És hogyan kezdhetném? Vegyek könyvet? Nem értek hozzájuk, viszont szeretném elkezdeni. ( Programozáshoz szükséges a jó logika nem? Csak mert az megvan... )

2011. okt. 26. 20:10
 3/6 anonim ***** válasza:

Könyv nem nagyon kell, mindent megtalálsz a neten. Persze van amit csak angolul.

Google sokat segít nekem is.

Apukám programozik, most kezdi a C# (szísharp) nyelvet.

A Delphi-t (ami pascal) a help-ből és a netről tanulta.

Java tudnivalókkal, példákkal is ömlesztve van a net.;)

2011. okt. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Értem, egyébként azt hiszem tavaly infón tanultunk C#-ot csak nem nagyon maradt meg különböző okok miatt... ( pl tanár más diákokkal foglalkozott, esetleg nem értettem az miért úgy van meg ilyenek )

Ez a bizonyos ismerősöm a weblapszerkesztést könyvből tanulta, azért vetettem fel ezt a lehetőséget

2011. okt. 26. 20:40
 5/6 A kérdező kommentje:
Egyébként a szükséges szoftvereknek milyen a gépigénye? Legalább egy 2 magos gép jól jönne? Csak mert akkor lehet veszek egy laptop-ot és akkor azt vihetem is akárhová....
2011. okt. 26. 20:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Attól függ. A weblapszerkesztés vígan elmegy az én 6 éves, egymagos, 32 bites Intel Celeron M processzoros linuxos gépemen. A C# Windows alatt már nem menne el ilyen jól rajta, mert Windowsra kell víruskereső is, ami elég kellemetlenül meg tudja fogni a gépet az egy mag miatt. De azért egyikhez sem kell egy atomerőmű.
2011. okt. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!