Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Email-hez hogyan lehet fénykép...

Email-hez hogyan lehet fényképet csatolni?

Figyelt kérdés
Az üzenet mellé jobb sarokba akarok egy képet tenni(önéletrajzhoz kell), de nem tudom hogyan kell, csak csatolmányként tudom betenni. Úgy be lehet hogy a fotó a jobb felső sarokban legyen látható a szöveg mellett? Köszi.
2011. okt. 21. 14:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Önéletrajzot alapból nem így kellene csinálni, hanem egy önálló dokumentumban létrehozni (például Office Word vagy LipreOffice/OpenOffice Wwriter), majd az .doc vagy .pdf formátumként menteni, és a levélben csatolni. Ezekben a programokban ott a formázás lehetősége, és fel lehet normálisan építeni a dokumentumot formailag is.


Te viszont egy levélben akarod az önéletrajzot megírni, aminél csak egy alap szerkesztőfelület van, a fájlok pedig csak utána csatolva vannak, attól külön. Ráadásul a formázási beállítások felül is bírálhatóak más gépén, ezért hiába csinálod meg egy forma szerint, lehet másnál nem az látszik.

2011. okt. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi szépen. Hasznos válasz volt.
2011. okt. 24. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!