Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » "Akadozik" a laptopom, ez...

"Akadozik" a laptopom, ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

Úgy értem az egér mozgása, a hang is 3-4 mp-ként megakad, és 10 perc alatt a gépemen csak 7 perc telt el, mert a másodpercek is "akadoznak".

Mit lehet tenni ez ellen? Mi okozhatja? Érdemes szervizbe vinni vagy ez javíthatatlan?

(Dell Inspiron 6400, 3,5 éves, Windows 7 van rajta, az aksija már rossz így töltőről megy. 1 GB belső RAM, megnéztem, a C-n van elég hely)


2011. okt. 19. 11:45
1 2
 1/11 P.O.C. ***** válasza:
Szerintem a Windows újratelepítése megoldja a problémát.
2011. okt. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nemrég lett újratelepítve. azóta akadozik, hogy egyszer véletlenül kihúzódott a töltő, és áram hiányában csak úgy kikapcsolt :/ félek, hogy ezzel valami tönkre ment benne :(
2011. okt. 19. 11:49
 3/11 anonim ***** válasza:
Én mérget mernék venni rá, hogy eddig nem win 7 volt rajta, és azért lassab most, mert édeskevés neki az 1 giga ram.
2011. okt. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
eddig is win7 volt rajta, csak nem teljesen legális :) azzal elég lassú volt, aztán került rá "legális", és sokkal gyorsabb lett. ez úgy 1 hónapja volt, a probléma pedig a mai bekapcsolás óta áll fenn. Azóta hiába kapcsolom ki/indítom újra, nem történik változás. Elég idegesítő, mert beadandót kéne írnom, és elég nehéz úgy, hogy az egér nem oda megy, ahova én akarom :@
2011. okt. 19. 11:58
 5/11 P.O.C. ***** válasza:

Akkor szerintem el lett barmolva a telepítés. Szinte 99%, hogy nincs hardverhiba, ami szervizigényes lenne.

Másrészről a szóban forgó típusnak nincs is hivatalosan Windows 7 támogatása. Csak Windows XP és Vista 32-bit.

2011. okt. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 P.O.C. ***** válasza:
És ahogy előttem is írták se Vista -t se Windows 7 -et nem érdemes 1 GB RAM -al futtatni, még ha annyi is van neki megadva hivatalosan minimális gépigénynek.
2011. okt. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
de akkor 1 hónapig miért futott tökéletesen? filmet néztem rajta, még játszottam is (sims3, simán ment), csak mióta kihúzódott a rohadt töltő azóta van ez :S
2011. okt. 19. 12:05
 8/11 A kérdező kommentje:
a telepítést pedig egy haverom végezte, akinek ez a foglalkozása. (bár nem kizárt, hogy hibázott, de valószínűtlen, ha én csináltam volna akkor lehetne aggódni :D)
2011. okt. 19. 12:07
 9/11 anonim ***** válasza:
Az nem lehet, hogy a vinyó átállt PIO módba? Nekem az asztali akkor szokott iszonyatmód belassulni.
2011. okt. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
az mi és hogy lehet visszaállítani? :D
2011. okt. 19. 12:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!