Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan kell feltörni egy 7z...

Hogyan kell feltörni egy 7z fájlt?

Figyelt kérdés
Nem tudom a jelszót, ezért nem lehet kicsomagolni. Valahogy meg lehetne oldani mégis?
2011. okt. 15. 14:15
1 2
 1/11 Argloss ***** válasza:
Biztos vannak feltörőprogramok, de több órát, napot, hetet vagy még ennél is több időt tartana mire feltörné a jelszót...
2011. okt. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De nem lehet valahogy megkerülni vagy kiiktatni a jelszavas védelmet? Nekem nem a jelszó kell, hanem hozzáférés a fájlokhoz.
2011. okt. 15. 15:31
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha meg lehetne kerülni a jelszót, akkor nem volna értelme. Az egyetlen lehetőség feltörni. 8 karakteres jelszó esetén kb. másfél év, ha ennél hosszabb, akkor akár több száz év is lesz... Hajrá...
2011. okt. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Hát akkor nem is halogatom tovább xD

Viszont a jelszó is egyfajta védelem (mint programoknál), azokhoz mégis tudnak crack-et csinálni, vagyis feltörik. Ezért nincs értelme, amit mondtál, hogy

"Ha meg lehetne kerülni a jelszót, akkor nem volna értelme."

2011. okt. 15. 16:11
 5/11 anonim ***** válasza:
Hol csinálnak jelszóhoz crack-et, áruld már el nekem? Egy jelszóval védett file-hez nem létezik crack... Szerintem...
2011. okt. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A programokhoz készített crack-ek esetében pedig a crack egy olyan program, ami módosítja az eredeti file-t illetve serial számot generál. Ezeknek meg semmi közük a jelszóval védett file-okhoz...
2011. okt. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam, hogy jelszóhoz crack-et csinálnak, csak gondoltam, hogy egy cracker fel tudná törni esetleges kiskapukat kihasználva.
2011. okt. 16. 11:39
 8/11 anonim ***** válasza:
Ahogy mondtam nincsenek kis kapuk. Egy jelszót csak a filmekben lehet "megkerülni" maximum kitalálni lehet, vagy BruteForce technikával a fent említett idő alatt végigpróbálni. Ennyi...
2011. okt. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Ha a letöltési oldalon nincs leírva a jelszó akkor általában a letöltési link szokott lenni a PWS néhány letöltési oldalon sztem 1 próbát megér.
2011. okt. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A jelszóval védett file-oknál az a gond, hogy ha nem tudod a jelszót, akkor biztos, hogy nem jutsz hozzá a file-hoz, mert a jelszóadatok felhasználásával tudja kitömöríteni a file-t. Ha rossz jelszót adsz meg, akkor is kitömöríti a file-t ha nagyon akarod, csak akkor egy nagy értelmezhetetlen adathalmazt kapsz és nem az eredeti file-t. Ez történik akkor is ha megkerülöd a jelszókérést vagyis ezt kiiktatod...
2011. okt. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!