Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » érdemes lenne ubunti helyett...

érdemes lenne ubunti helyett fedoraval kezdenem?

Figyelt kérdés

csak barátkozási szinten, totál juzer vagyok a gépekhez


netezni, zenét hallgatni, grafikus felület f@sza legyen, és egyszerű legyen


stb.


2011. okt. 12. 22:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
2011. okt. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
2011. okt. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem vagyok biztos benne, de talán a fedora kisebb támogatottságú. Az ubuntu pedig debian múltú, ami egy másik világ.
2011. okt. 13. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nagyobb az Ubuntu felhasználóbázisa, mint a Fedora-é, de ez lényegtelen. Linux-linux, a "problémák" megoldása pedig nem distro-függő. Én pl Debian-t használok, de ha valaminek utána kell néznem, rendszerint az Arch, Slackware vagy Ubuntu fórumain találok megoldást. Abból, hogy az Ubuntu Debian alapú, a Fedora pedig független, az átlagfelhasználó annyit vesz észre, hogy más a package-management.
2011. okt. 13. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nyugodtan próbáld meg a Fedorát, bár az Ubuntuhoz több segítséget találhatsz, mivel többen használják.
2011. okt. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!