Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan oldjam fel a Feladatkez...

Hogyan oldjam fel a Feladatkezelőt? -. -

Figyelt kérdés
Valaki tudna segíteni lécives? Néhány napja már észrevettem, de nem foglalkoztam vele, mostmár viszont kezd zavaróvá válni hogy a Feladatkezelőt sehogy sem tudom elővarázsolni...A windows fogta magát azt egyzerűen letiltotta -.- hol tudom és hogyan feloldani? Onnan tudom hogy le van tiltva ,hogy a start menünél amikor előhoznám azzal hogy ,,futó alkalmazások megjelenitése feladatkezelővel" ott írja ki hogy le van tiltva. Válaszokat előre is köszönöm.
2011. okt. 12. 16:31
 1/6 anonim ***** válasza:
ezt egy vírus csinálja,magyarul ,vírusos a géped azért van ez,és nem a windows hibája
2011. okt. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 lindmayer ***** válasza:

nem biztos, hogy vírusos

ha munkahelyi gépen fordul elő, akkor lehet hogy a rendszergazda tiltotta le

2011. okt. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem-nem :S itthoni gépen van
2011. okt. 12. 16:55
 4/6 anonim ***** válasza:

Munkahelyis:D

virus irtod milyen?

kémprogram irtód van?

nem hiszem hogy munkahelyi gépe lene

virus csínálja

vagy több virus is van a gépen

és kitudja még mit csinál

a fönöknél jelenést tesz mikel játszol munkaidöben milyen oldalakat nézel.

2011. okt. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
na szerintem sikerült a vírust leszedni a gépről, de még mindig nem tudom megnyitni, esetleg külön aktiválni valahol lehet?
2011. okt. 12. 17:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak a gyorsgombokkal próbáltad? Ha nem akkor jobb klikk akárhova, új->parancsikor->amit kiad oda írd be hogy taskmgr-> tovább-> tovább-> indítsd el, hátha feljön.
2011. okt. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!