Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kaptam egy üzenetet ez szerint...

Kaptam egy üzenetet ez szerintetek igaz? (lent)

Figyelt kérdés

Ezt kaptam a Freemail fiókomra:


Ön e-mail-ID nyerte meg az összeget Ft 750,000.00 GBP az angol Premier Oil Promo. Adja meg nevét,, cím,,


Ez igaz lenne???


2011. okt. 11. 20:27
1 2
 11/16 bp1985 ***** válasza:
Aki ezt elhiszi, meg is érdemli, hogy több ezerért sms-t küldözgessen, meg fogadjon...
2011. okt. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
most is felpontoztalak de előtte az ellenkezőjét irtad. Ja meg a levélnél irta hogy spam. Annyit meg tudok hogy mi spam.
2011. okt. 11. 21:51
 13/16 anonim ***** válasza:
azért írtam elöször mást, mert ha tudtad volna, hogy mi az a spam, akkor nem raktál volna ki ide ilyen kérdést ;)
2011. okt. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Az irónia fogalma után nézelődjél és érteni fogod az első néhány hozzászólást.

Egyébként tényleg töröld ki a francba.

2011. okt. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Szia! Én is kaptam ilyen e-mailt, szerintem sem igaz, ahhoz túl kevés az adat, ki és miért ad nyereményt?
2011. okt. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
nem az h kevés az adat, hanem ha hivatalosan nyernél, akk mennyi lenne a valószínűsége, hogy egy ilyen levélben tájékoztatnának? sztem 0%
2011. okt. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!