Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem érkezett meg a pénzem a...

Nem érkezett meg a pénzem a Paypal számlámra! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már írtam nekik contact us-onkaptam egy kérdőívet, válaszoltam, de a pénzem sehol. Mit tehetek?
2011. okt. 9. 21:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha számláról utaltad akkor hétfőn lesz rajta délután.
2011. okt. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azt véletlenül se írd, hogy mikor utaltad.
2011. okt. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Bocs,kb 2,5-3 hete utaltam, 5 napja írtam a contact us-nak, a kérdőívet meg 1-2 napja töltöttem ki és küldtem el, de már elég ideges vagyok
2011. okt. 9. 22:34
 4/8 anonim ***** válasza:

A saját bankodnál nézd meg hogy jó helyre küldted-e.

Az Unikreditnél is megkérdezheted hogy meg tudják-e nézni valahogy azt hogy az utalásod beérkezett-e hozzájuk, bár ennek elég kicsi az esélye hogy megmondják.


Bank Unicredit Bank Hungary Zrt., Budapest

Bankszámlaszám 10918001-0000000115050684

2011. okt. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az Otp-től küldtem, a bizonylaton a számlaszám, a bank és a kódom is stimmel, de azért felhívom az Unicreditet
2011. okt. 10. 17:08
 6/8 A kérdező kommentje:
Az Unicreditben nem adhatnak felvilágosítást, csak a saját számlámról, szóval bukta... Az otp szerint minden stimmel ezért nem értem a dolgot, pedig nem ez az első utalásom (második;)
2011. okt. 10. 17:26
 7/8 anonim ***** válasza:
Ennyi idő alatt meg kellett volna érkezni. El kell küldeni a PayPal részére egy másolatot az utalásról, és az „asztalra” kell verni, hogy kerítsék elő. Ha minden stimmel, akkor Nekik kell intézkedni. Ha leigazolod a PayPal felé, hogy jól utaltál, akkor elő kell keríteniük a pénzt.
2011. okt. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A megoldódott az ügy mint kiderült visszairányították a pénzemet. de "ritka esetekben" ez 30 napot is igénybe vesz köszönöm a segítséget
2011. okt. 22. 01:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!