Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy tudom eltüntetni XP...

Hogy tudom eltüntetni XP alatt bootoláskor üdvözlőképernyőt?

Figyelt kérdés

Van egy rendszergazda fiókom, xp betöltésénél is csak az jelenik meg,de mindig kéri azt, hogy rákattintsak.

Amikor viszont kiszedem a beállításoknál, hogy ezt az üdvözlő képernyőt beadja, akkor egy szimpla ablak jön be, ahol felhnév a rendszergazdai fiókom (jelszó nélkül) és itt is OK megnyomásával tudok csak tovább menni.


Ötletem sincs, hogy mivel tudnám elérni, hogy ne kelljen se OK-ra, se fiókképre kattintanom ahhoz, hogy minden betöltsődjön.

Megoldás?


2011. okt. 8. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Elvileg ha csak 1 fiók van akkor automatán be kéne jelentkeznie. Próbálj alkotni valamit a bejelentkezés varázsló izénél. Ha jól emlékszem van ott egy pipa az automata bejelentkezésnek.
2011. okt. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 P.O.C. ***** válasza:

Nekem a .NET Framework keretrendszer bizonyos verzió csináltak ilyen hülyeséget. Azt hiszem az 1.0 vagy az 1.1 volt az. Ha nem használja semmilyen program a gépeden, akkor töröld le, és megoldódik a problémád. Ha igen, akkor is töröld le, és rakj fel valami friss verziót.


Bővebb info:

[link]

2011. okt. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Minden ottani lehetőséget kipróbáltam már.


Most ezen is túl vagyok:

gpedit.msc

felhasznalo konfiguracioja

felugyeleti sablonok

rendszer

Bejelentekzeskor ne jelenjen meg "Bevezetes"udvozlo kepernyo -> Engedelyezve


De továbbra is bejön a Bevezetés ablak és OK-t vár.

2011. okt. 8. 14:14
 4/4 A kérdező kommentje:
P.O.C.: 3.5 SP1 van fent a gépen, tehát elvileg ez sem zavarhat be.
2011. okt. 8. 14:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!