Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Intel procit vennék de jó...

Szili9 kérdése:

Intel procit vennék de jó játékra?

Figyelt kérdés

Vennék egy Intel s775 Pentium Dual Core E5700 3,00GHz BOX

hogy jó ez játékra ?


2011. okt. 7. 07:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Amúgy használtam Intel Dual Core s gépet is és Core 2 Duo st is nagyon megérezni a különbséget. De hát mindegy anyira nem számít ez most ha a kérdezö ilyent tud venni.
2011. okt. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
1gb kártyát akarok bele atist
2011. okt. 7. 13:35
 13/15 anonim ***** válasza:

A videokártya memória nem nagyon számít inkább a pontos típusát/rászánt összeget írd.

Én viszont azt vallom hogy ne fejleszd most a gépedet hanem várj egy kicsit és gyűjts majd add el ezt és meglevő pénzösszegből fektess új konfigba.

2011. okt. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Nekem is ugyan ez a procim és medium grafikán viszi a battlefield 3-at 56fps-el és egyszer sem szaggatott be.

Van pár ember aki ehez nem ért de ez egy hülyeség hogy 2007-től már szaggatni fog nekem miden játékot akadás nélkül vitt.És sőt még az arma 2.őt meg a Gta Iv-et is vitte akadás nélkül. Bf3-hoz elég egy két magos de viszont erős videó kártya kell hozzá.

2012. márc. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Ja és még valami a windows élmény indekszen a proci 6.4-re értékelte és ez jó teljesítmény.

Intel core i3 550 7.0-át kappot a windows élmény indexen.

Intel pentium dual core e5700 6.4-et kapott a windows élmény indexen.

2012. márc. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!