Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom beállítani, hogy...

Hogyan tudom beállítani, hogy a monitor frissítési frekvenciája akkuról és a töltőröl üzemelve is ugyanaz maradjon?

Figyelt kérdés

Dell Latitude E5520-4 típusú laptopot használok, és pár napja, amikor rácsatlakoztatom a töltőre, akkor villan a kép, mivel átvált 60Hz-es frissítési frekvenciára. Amint kihúzom a töltőt, újabb villanás, átvált 40 Hz-es frissítési frekvenciára. Szeretném, hogy mindig 60Hz-en maradjon. Akkuról üzemelve mindig manuálisan kell visszaállítanom 60Hz-es frekvenciára. Hogyan tudom beállítani, hogy ne váltson frekvenciát egyik esetben sem?

u.i.: Windows 7 Home Premiumot használok.


2011. okt. 4. 07:35
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!