Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » VHS-ről hogy tudom digitalizál...

VHS-ről hogy tudom digitalizálni ami rajta van?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy itthon régi VHS-ről hogy tudom átvenni, digitalizálni akár DVD-re, akár a gépre a vhs-en lévő cuccokat? Mi kell hozzá és hogy működik?
2011. okt. 3. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy mezei TV tuner kártyára rá tudod dugni a videót, elindítod, és akkor a tv tunerhez adott progi tudja rögzíteni. Azt vegassal megvágod ha akarod, majd átkódolhatod valami jobb/kisebb formátumra.
2011. okt. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mennyibe kerül ilyen kártya?
2011. okt. 3. 18:46
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem már 5 ezerért is lehet kapni csak video bemenetes digitalizáló usb-s kütyüt. Abban nincs tv tuner, csak a videojelet képes bevenni.

[link]

2011. okt. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én laikusként kérdezem ezt, nem vagyok egy gépzseni, de azért használom amire kell. Laptopom van, tehát ez az USB-s megoldás jobb lenne. Röviden leírnád akkor mi a menete az átvételnek?
2011. okt. 3. 19:04
 5/6 A kérdező kommentje:
Látom a képen, ez nem is lenne rossz.
2011. okt. 3. 19:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Minden le van írva az eladónál. De ilyet egy számítástechnikai boltban is vehetsz. USB-s video digitalizáló. Ilyen néven keresd. Ha van vaterás regisztrációd, akkor üsd le a licitet és lépj kapcsolatba az eladóval. Ennyi.
2011. okt. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!