Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hol lehet megnezni hogy...

Hol lehet megnezni hogy milyen a gepem?

Figyelt kérdés

gta4-et akarnam megvenni, es nem tudom menne-e?

Nem igazan ertek annyira a gepekhez, ezert jo lenne ha ugy magyaraznatok el, hogy mi, mit jelent, mintha annak magyaraznatok aki Lenin idejeben elt.

Tudom ciki, de ez van!

Kosz elore is a segitseget!


2011. szept. 27. 16:00
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


Kikeresed "Grand Theft Auto IV" és klikk a "Can You Run It?" gombra! Eltarthat több percig is természetesen net és gép függő a dolog.


Remélem tudtam segíteni!

2011. szept. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kosz hogy segitettel, de most meg amikor probalom, ezt irja ki:<www.systemrequirementslab.com>


System Requirements Lab was not able to load.

Try again?

Jawa script

Tovabb van valami otleted?

2011. szept. 27. 16:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Töltsd le és telepítsd az Everest programot. Az magyarul kiírja a géped minden paraméterét. Ha ezek elérik a játék gépigényét, akkor bingó. A gépigénynek a játék dobozán kell lenni, de a neten is pillanatok alatt meg tudod nézni. Ne a játékkal teszteld szerintem, pláne lenini szinten.
2011. szept. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!