Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mennyit érhet a gépem, amit...

Mennyit érhet a gépem, amit el szeretnék adni?

Figyelt kérdés

Leírok mindent :)


Alaplap: Intel DG43RK alaplap

Proc.:Intel CORE 2 Quad 2660/1333 4MB Q8400

RAM: Kingston 2GB 1333MHz DDR3 RAM (2x1GB)

HDD:Samsung 500GB SATA2 HDD

Videókártya:Gigabyte HD6750 1GB

Hangkártya:Intel High Definition Audio (7.1 csatornás alrendszer)

Hálókártya: integrált GigaBit hálózati kártya

Ház: M-Tec midi ATX ház

Táp: HKC 550W táp

Op rendszer:Windows 7 Ultimate 32-bit Service Pack 2

Lenne rá vevő, de nem tudom, hogy mégis mennyiért próbáljam meg eladni... Lehető legtöbbet szeretném kihozni:)


2011. szept. 22. 15:55
 1/2 anonim válasza:

Az a vevőtől is függ, hogy szaki-e, vagy inkább csak érdeklődő. (azért mondom, mert a szakik a netről olcsón be tudják szerezni a tartozékokat, s így egy magas ár eléggé elíjesztheti őt a vételtől)


Nos, amit mondanék erre a konfigra az egy olyan 50.000 Ft körül. (A Vaterán 40.000-60.000-ig vannak az árak egy ilyen konfigra.)

2011. szept. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem első alulárazta egy kicsit, 40-50 között Core2 Duo E8400-as gépeket szórnak... Ebbe Quad 8400-as van, ami azért valamivel jobb, a RAM kicsit kevés, de a videókártya meg a többi cucc mellet igen jó, szerintem simán 60-at ér ez a gép.
2011. szept. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!