Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik netbookot választanátok...

Melyik netbookot választanátok? ASUS EeePC 1001PXD vagy HP Compaq mini Netbook CQ10-500SH?

Figyelt kérdés
Mindkettő ugyan olyan paraméterekkel rendelkezik, kivéve HP: 1,3mp-s kamera,3 db usb port. Asus: 0,3mp, 2db usb port. Nekem az Asus, elég gagyi, gyenge minőségűnek tűnik, a műanyag és összeszerelés terén, képek alapján.
2011. szept. 20. 23:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Hidd el a HP se egy csúcs. Ráadásul ők minden árkategóriában elrontanak valamit. Szóval inkább az Asus.
2011. szept. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem asus 1001ha van, az kb ugyanaz. Akkor vedd meg, ha van rá 2 év garancia. Eddig a gépem kétszer szerelték, egyszer alaplapot cseréltek, aztán meg billentyűzetet és webcam-et, a webcam azóta sem működik, és egyszer 1 hónapig tartották maguknál a szervízben, máskor 2 hétig. Szerintem ez sok, különösen hogy nem volt másik számítógépem.

De egyébként strapabíró, meg nem olyan gagyi a műanyag.

Ja és a házat nem tudod szétszedni, hogy nagyobb hdd-t tegyél bele, csak ramot cserélhetsz

2011. szept. 21. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!