Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a különbség az xbox classic...

Mi a különbség az xbox classic és az xbox 360 között?

Figyelt kérdés
2011. szept. 20. 13:42
 1/5 anonim ***** válasza:
2011. szept. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Pár év.

Kinézetre pedig:

Classic: [link]

360: [link]


Classicot már nem gyártják.

Csak a 360-t ismerem, classic-al még nem volt alkalmam játszani így azt bővebben nem tudom ismertetni.


A 360 viszi a classic játékokat.

A 360-as játékoknál lehet achievementeket teljesíteni. Lehet kapcsolódni az xbox live-ra. Itt tudsz online játszani, böngészni a letölthető tartalmak között, videókat nézni, chatelni, videochatelni ismerősökkel, régiófüggően tv-t nézni, rádiót hallgatni, facebook-, twitter-ezni.

Tudsz még rajta filmet-, képet nézni, zenét hallgatni.

Fel lehet venni számítógép extenderként és hálózaton keresztül tudod rajta nézni a számítógépen lévő filmeket.

Usb-ről tudsz futtatni játékokat/filmeket/ különféle tartalmakat.

Remélem segítettem.

2011. szept. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Tűz Madár válasza:
100%

XBOX = Arnold Schwarzenegger - most

XBOK360 = 20 éve:)

2011. szept. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
4 év fejlesztés
2011. nov. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ja legyünk konkrétabbak, a Hardware a különbség.


Xbox Classic = Kb olyan mint egy Pentium 3 celeron gép 64 MB memóriával és egy Geforce 3 kártyával


Xbox 360 = Kb egy 3 magos procis gép 512 Mega rammal...


De azért hiába hypoljátok az Xbox 360 szolgáltatásait annyira, Xbox classicra most raktam Knoppix linuxot netezek rajta billentyűvel és egérrel... 160 Gigás vinyót raaktam bele és mindent visz a 2008 ig megjelent játékokból plusz azokból amiket csak úgy írtak hozzá... Xbox 360on a livenak nincs sok értelme kivéve ha jó gazdag vagy mert még játszani is csak akkor tudsz neten ha van gold előfizud szal... itt meg egy evox neki és minden megy még írhatsz is rá progit... elavult? lehet, de hogy eddigi legjobb az tutti, ja és nem hal meg 3 havonta... nem kell mindíg szervíz és házilag is orvosolható jópár baja ha mégis lenne...

2013. máj. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!