Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Acer Aspire 3690. A bekapcsolá...

Acer Aspire 3690. A bekapcsolás után kékhalál: STOP: C0000221 Unknown hard error. SystemRoot\\\\\\\\System32\\\\\\\\ntdll. dll. XPsp3, Vista, w2ksp4, ugyanaz. Kicseréltem a ramot, a vinyót, hiába. Mit tehetnék még?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 24. 07:52
 1/3 anonim ***** válasza:

A hibát a hibaüzenetben megnevezett fájl sérülése okozza. A Microsoft Windows XP indításakor ellenőrzi a következő fájlok épségét:


* Minden illesztőprogramfájl (kivéve a rendszertöltő rutin által a számítógép indításához betöltött fájlok).

* Minden DLL-fájl (dinamikus csatolású függvénytár), beleértve a User, a Graphics Device Interface (GDI), a Shell, a Kernel, az Ntdll, a Crtdll és egyéb fájlokat.


A probléma nem megfelelő hardverillesztő telepítése után jelentkezhet. A fent ismertetett hibaüzenetek egyike jelenik meg például, ha egy MIPS-illesztőt telepít egy X86 rendszerű számítógépen.

2009. ápr. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
mi az hogy MIPS illesztő? Feltettem a chipset,audio,vga,lan,touchpad,card reader,modem drivereket, semmi mást. Az érdekes az, hogy kb. 5-ből egyszer elindul, és dolgozik hibátlanul.
2009. ápr. 25. 07:56
 3/3 anonim ***** válasza:

A MIPS processzorok a RISC processzorok családjába tartozik. Lényegük, hogy a regiszterekre alapulnak. A regiszterek segítségével valósítják meg a memóriát. Átlagban 16-32 regiszter áll rendelkezésre ehhez.

A MIPS processzorokat a MIPS Computer Systems cég tervezte, de sok céggel állnak szerződésben, akiknek tovább fejlesztik a processzorokat, vagy esetleg eladják a továbbfejlesztés jogát.

2009. ápr. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!