Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Keverőerősítőt rá lehet...

Keverőerősítőt rá lehet egyáltalán kötni számítógépre?

Figyelt kérdés

Na szóval! Van egy LEM Compact 146S keverő erősítőm!

Van hozzá STEREO JACK-RCA Átalakítóm de ezzel nem működik!

Van hozzá MONO Jack-RCA átalakítóm de ezzel sem működik!

Akkor működik ha a PC-t a LEFT-RIGHT OUTPUT-ra kötöm és a SPEAKERS-re kötöm a TECHNICS ERŐSÍTŐMET AMIN RAJTA VANNAK A HANGFALAK, de így a keverő részét nem tudom használni!

CHANEL 1-6-ig bármely részére kötöm az szgépet nem reagál semmit, LED-es kijelző nem mutatja hogy van jel, tehát nincs bemenő jel! A KEVERŐERŐSÍTŐ működik rendesen, egyik ismerősőmtől kaptam akinek a zenekarában használták! Köszön az értelmes válaszokat!

KÉPEK:

1: [link]

2: [link]

3: [link]

4: [link]


2011. szept. 17. 19:29
 1/4 A kérdező kommentje:
Keverőről egy jobb kép! Igaz ez 146 SE de az aljazatok megegyezzenek! KÉP: [link]
2011. szept. 17. 19:31
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


A sztereó jack-rca átalakítót dugd a számítógép hangkimenetére és erre az átalakítóra csatlakoztasd az RCA kábel egyik felét! A kábel másik felén lévő csatlakozók mindegyikére tegyél egy-egy mono rca-jack átalakítót, majd így dugd azokat a keverőpult "Channel input"-jaira. Anélkül, hogy bármi mást a keverőre dugnál, told fel a választott csatornák fadereit (tolópotijait) maxra + a mastereket (LEFT-RIGHT) is, majd figyeld a kivezérlésmérőt. Próbáld fokozatosan megtalálni a hibát: próbálkozz másik kábellel, másik csatornán, stb...

2011. szept. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem ezek a STEREO átalakítók 6.5 mm-es, szóval vegyek egy 3.5 mm-eset is STEREO-ban ill. MONO-ban?
2011. szept. 17. 22:15
 4/4 A kérdező kommentje:
Viszont nekem vannak ilyen JACK (3.5mm) - RCA kábeleim is!
2011. szept. 17. 22:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!