Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Daemon Tools-t Win7 64-be hogyan?

Daemon Tools-t Win7 64-be hogyan?

Figyelt kérdés

Most raktam fel egy Win7 64-et de Daemon Tools-t nem találok ami kompatibilis lenne. Sok éve használom, szükség is lenne rá.

Van valami megoldás a problémámra? Elég lenne a Lite verzió is.

Köszönöm a segítséget!


2011. szept. 16. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Komolyan nem értem mi a problémád, a daemon weboldalán ott a 4.41 Lite.


[link]

2011. szept. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én kb egy hónapja tettem fel az akkori legújabb verziót és probléma nélkül fut. ( Szintén win 7 64 bit)

[link]

2011. szept. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én egy ideje PowerISO-t használok Daemon helyett. Egész pontosan amióta a Daemon eleinte nem működött W7-tel.
2011. szept. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az ISO, stb képfájlok futtatására használom, nem kell kibontani a futtatáshoz a progit vagy filmet.

A meglévő progik kompatibilitási problémával leállt a telepítésnél. 5x biztos próbáltam. A linkről letöltött viszont jó. Nagyon köszönöm a segítséget!

A linken található Lite mellett a SPTDinst-v179-x64.exe fájl mire való?

2011. szept. 16. 19:29
 5/6 anonim ***** válasza:
A legújabb scsi driver a virtuális drive-hoz, de neked nincs szükséged rá, a daemon installere automatán felrakja.
2011. szept. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a tájékoztatást, megnyugodtam. Nehéz lesz az élet eleinte a Win7 társaságával. De sajnos elkerülhetetlen.
2011. szept. 16. 19:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!