Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a baja a windowsomnak?

Mi a baja a windowsomnak?

Figyelt kérdés
Körübelül 2 hónapja vettem egy gépet,adtak hozzá eredeti windows-t(7 est) és tegnap észrevettem hogy a jobboldalt lenti sarokba(és hibaüzenetbe is)kiírja hogy a windowsom nem eredeti amiközbe meg az,mert boltba vettem,és nem enged hátteret se állítani,meg kíváncsi is lennék hogy mi lehet a baja,meg ugye nem is frissíti így.
2011. szept. 16. 14:36
 1/7 anonim válasza:
Akkor a boltba jól átvertek téged, mert ezek szerint nem eredeti windows 7-es!
2011. szept. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vidd vissza!
2011. szept. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szoftverhamisítás áldozata lettél.
2011. szept. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem kell ezt is aktiválni?

[link]

2011. szept. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
egy pici javítás:2 hónapja vettem és csak tegnap jelent meg a "windows nem eredeti" felirat tehát egészen tegnapig nem volt kiírva ez
2011. szept. 16. 15:50
 6/7 A kérdező kommentje:
ja és előtelepített windowsom van tehát amikor megvettem már rajta volt.Legutolsó kommentelőnek:megnéztem,és még nem lett aktiválva,de nem tudom mert amikor beírnám az aktiválási kódok akkor kiírja hogy nem érvényes karakter pedig a 0-nák annak kéne lenni.
2011. szept. 16. 15:57
 7/7 anonim ***** válasza:

Hívd fel a céget, ahonnan vetted, nekik tudni kell!

Én még soha nem aktiváltam oprendszert, mert saját még soha nem volt, nem is tudom hogyan kell, de kell...

Bár az ilyen előtelepített verziónál ez is kérdéses...

Csak tipp volt részemről.

2011. szept. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!