Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tablet pc-ről mi a véleményetek?

Tablet pc-ről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
25.000.- forint körülire gondoltam hogy vennék! Valami ellen vélemény van ezekről a készülékekről?
2011. szept. 16. 10:32
 1/3 anonim ***** válasza:

annyiért jelenleg semmilyent sem kapsz


amit kapsz, az 35-től van, de hihetetlenül béna anyagból vannak, egy pöccintésre karcolódik, processzor nem visz sem flasht, sem HD videót. Sőt, még a képek megjelenítésével is komoly problémák vannak szoftveresen.


az értelmesebb darabok valahol 100 ezer felett vannak, de akkor az ember már vehetne notebookot is.

2011. szept. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én már attól behalok,ha a monitoromon akár csak egy ujjlenyomat is van ,a tablet meg hemzsegnek a tapinyomoktól.....
2011. szept. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

25 Ért semi esetre se vegyél ha nem csak disznek lesz 80 a minimum de akor is jól megkel választani hogy jó legyen ha már tabletet szeretnél

pl asus transformers t irta it valaki az 80 ért van külföldön és egész jó it azt mondta 110 ért van (de én csak 160 körül látam)

25 böl vegyél inkáb egy jó kis telot de ahoz is gyüjts inkáb még

2011. szept. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!