Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem kapcsol ki a Windows 8?

Miért nem kapcsol ki a Windows 8?

Figyelt kérdés
Leszedtem a Developer Previewt, de kikapcsoláskor (shutdown) még megy a gép, de a képernyő kikapcsol, és és olyan, mintha ki lenne kapcsolva, de villog a reset gomb lámpája (mint használatkor+zúg a gép). (csak úgy tudom teljesen kikapcsolni, ha ezután ebnyomom hosszan a kikapcs gombot.)
2011. szept. 15. 21:47
 1/7 anonim ***** válasza:
mondjuk mert valami szar beta verzió tele buggal?
2011. szept. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen béta, de attól még valahogy csak ki lehet kapcsolni. -.-'
2011. szept. 15. 21:50
 3/7 anonim ***** válasza:
próbálj egy acpi shutdown-t (a bekapcsológombot egyszer a házon nyomd meg), elvileg mennie kell
2011. szept. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

hjajj, nem olvasol híreket?


a windowsban a kikapcsolás már nem az a kikapcsolás többé, amire te eddig is gondoltál.


a kernelt hibernálja, és készenléti állapotba teszi a géped.


hogy ez miért jó, a jövőben megjelenő gépeken majd meglátod.

2011. szept. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem muxik, de ki kell herelni a parasztvakitasokat. Most is arrol irok. Csak angolul tud.


Am meg jobban ki kell herelni. Az a zoldhatteres sokkockas baromsag teljesen ertelmetlen, amugy detto olyan mint egy XP, de legalabb felment a gepre, nem ugy mint a win7.


Kikapcsolni egyelore cask a CTRL ALT DEl utan tudom...

2011. szept. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nekem sikerült! :)

Csak le kellett tiltani a Hybrid Boot-ot

"Control Panel\All Control Panel Items\Power Options\System Settings"

Itt letilt hybrid Boot, és a kikapcsombnál Shut Down-ról elállítod, majd vissza. :)

2011. szept. 16. 20:11
 7/7 anonim ***** válasza:

Még egy indok, hogy ne rakjam fel, úgyis asztali gépem van, menjenek a p*csába.


Ezt láttátok már? [link] :D

2011. szept. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!