Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » DVD írásnál/után (Nero7) most...

DVD írásnál/után (Nero7) most már több alkalommal azt írja ki " sikertelen" eddig működött pár napja megmakacsolta magát. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
2011. szept. 14. 12:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj más típusú lemezre írni.

Vagy frissebb Nero alkalmazása.

Ha még akkor is és mindig ugyanaz a hiba, vegyél új írót, nem drága már.

2011. szept. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Hol vetted a lemezt. Ha olcsó zugárustól, akkor ne lepődj meg a minőségen. Nekem a DVD-R lemez jött be a leginkább, a DVD+R lemez többsége selejt. Nem is értem, miért forgalmazzák.
2011. szept. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, Próbáltam már másik progival, próbáltam több féle lemezzel nem zugárustól vettem és nem akarja az igazat! :(
2011. szept. 14. 12:49
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha régi a dvd íród, lehet frissíteni kellene. Valami "firm wire" cuccal lehet, de akár tönkre is mehet tőle, jobban jársz ha újat veszel, nem drága...
2011. szept. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen úgy látom tényleg veszek egy másikat. Köszönöm a segítséget!
2011. szept. 14. 12:56
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha kipróbáltad másik programmal is(pl ashampoo), akkor lehet vége az íródnak. Mennyi idős?

Ettől függetlenül megpróbálhatod eltávolítani és újratelepíteni az íród driverét...

2011. szept. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
3 éves, olvasni olvas csak írni nem akar.
2011. szept. 14. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!