Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vki tudja hogy kell formázni...

Vki tudja hogy kell formázni nem xp cd-vel? Többi lent

Figyelt kérdés
Az a gondom hogy iso fájlban van és nem tudom leformázni a vinyót így mert 1ből indítaná a telepítést és nem kell 2 xp:) biosba beállítottam hogy cdről bootoljon de átugorja mintha vinyóról lenne,megfogtam power isoval kibontottam a fájlt kiírtam dvdre és ugyanez...ha le tudnám formázni akk nem lenne probléma de azt írja "A Windows nem tudja formázni a meghajtót.Lépjen ki minden lemezkezelő programból és olyan programból, amelyezt a meghajtót használja, és gondoskodjon róla, hogy a meghajtó tartalma semelyik ablakban se legyen látható. Ezután próbálkozzon újra a formázással." vki help pls
2011. szept. 13. 15:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Mért kéne kibontani az iso t cd re kel közvetlen kiirni. és akor tudsz róla bootolni

amugy meg nem. mert az iso nem csak a windows telepitot tartalmaza hanem egy boot lemez is egyben cd t nem lehet kapni talán?

ha nagyob mint egy cd dvd re is kikéne tudnod irni szerintem bár mivel alapból az xp cd s ezért elég nehéz lene akor egy dvd verzios iso t is kéne letöltened.

2011. szept. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Cd re iso t tudsz kiirni neroval

windos 7 ben alapból lehet isot kiirni ugytudom

vagy valami iso kiiro programal

Astroburn sok van

2011. szept. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Látom nem értitek vagy hülyén próbáltam elmagyarázni:S kiírni kitudom am nero startsmartsot használok.De lehet én értelmeztem félre a választ.Nincs üres cdm de ha arra írnám akk elvileg magyarázatod szerint jó lenne?Ja és formázni nem lehet valahogy a C-t telepítő nélkül?
2011. szept. 13. 16:13
 4/8 legendavagyok01 ***** válasza:
Hogy akarod saját maga alól leformázni azt a meghajtót (partíciót), amin a windows van?????!?!?!?
2011. szept. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Elméletileg le lehet nem?amm akk minek csinták meg h formázhassam a c-t? amm kicsit hülye vok ehhez szval nézdd el lécci ha marhaságot írok
2011. szept. 13. 16:16
 6/8 A kérdező kommentje:
Vagy ha esetleg tudnál küldeni 1 linket ahonnan nem isoban hanem eredeti állapotban tudom letölteni a winfos-t?
2011. szept. 13. 16:19
 7/8 anonim ***** válasza:

Az iso az eredeti (vagyis bootolható)

ha nerod van ne adatként ird ki : ne igy hogy ráhozod az iso fájlt

hanem lemezkép kiirása igy

megadod az iso fájlt és kiirja cd re enyi és azal tudsz bootolni ha biosban bealitod hogy cd röl induljon

alapbol igy van bealitva bios legtobszor

szoval mikor kiirja nyomjon le bilentyüt akor nyomsz (cd röl való inditáshoz)

tehát iso az egy jó dolog:) csak nem ráhozod mint fájlt hanem kiiratod neroval az iso lemezképböl

lemezkép kiirása

iso kiirása

lemez irása isoból

ilyesmiket keres neroban

tehát ne az legyen hogy cd meghajto és bene egy iso fájl

hanem iso fájl a cd meghajtóban lévö lemezre kiirása (réghasználtam nerot bbocs)

a nero eszközok ablakban régeben az utolsó fülön voltak ilyenek.

2011. szept. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nah találtam 1 jó kis progit azzal kiírtam és jó lett most már csak a drivereket kell előszedni valahonnan,köszi a segítséget
2011. szept. 14. 21:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!