Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem tölt le a torrent?...

Miért nem tölt le a torrent? Eddig semmi baja nem volt, nem állítottam sehol semmit.

Figyelt kérdés
2 hónapja már, hogy nem seedel az utorrentem, de már le se tölt, pedig van rengeteg feltöltő. Kiírja a seedelők számát, de csak a zárójelbe. Próbáltam jó pár torrentet, nem hiszem, hogy 100 valahány seedelő özül egy sincs fent soha. Több oldalon fent vagyok, de külföldi torrenttel is próbálkoztam. Mi történhetett, hogy egyszer csak nem jó?
2011. szept. 12. 19:29
 1/3 anonim ***** válasza:
1. Próbáld meg újrarakni a torrent programot. 2. Ha routered van akkor nyiss portot neki. 3. Esetleg a szolgáltatót kell megkérdezni.
2011. szept. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már próbáltam másik programot letölteni, nem lett jobb. Portot nem tudok nyitni, mert nem nálam van a routher és nem igen találkozok azokkal, akiknél van. eddig port nélkül is jó volt...
2011. szept. 12. 19:45
 3/3 A kérdező kommentje:
Bittorrent programmal már sikerült letöltenem, de a seedelés nem megy itt sem...
2011. szept. 12. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!