Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A gépemről hogyan lehetne...

A gépemről hogyan lehetne törölni a babylon search-ot?

Figyelt kérdés
Ez nem tudom mi, de nem jelenik meg a programok törlésénél, és gyökérkönyvtárja sincs! A vírusírtó se észleli vírusnak, de mindig amikor megnyitok egy új ablakot, akkor ez jön be!
2011. szept. 7. 20:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
53%

Itt benne van? Eszközök/Kiegészítők/Bővítmények.

Onnan kellene törölni.

2011. szept. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
94%

De rühellem az ilyen erőszakos programokat!


Nekem a Program files mappában bolt egy babylon meg egy babylon toolbar mappa is, sőt, a programok telepításe és törlése menüben is benne volt.


Kitöröltem, de a böngészőmön ha új ablakot nyitok meg, a babylon search nyílik meg benne.


Lángszóróval perzselném meg azokat, akik ezeket a szarokat megírják!

2011. okt. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Szakadjon le az összes toolbar. Utálom őket mint a szart.
2011. okt. 22. 13:13
 4/16 anonim ***** válasza:
82%

Ha letöltesz valamit, erre figyelni kell, nehogy bejelölve maradjon, mert erőszakosan be akarnak épülni a böngészőbe. Ráadásul nagy részük fertőzött is.

Toolbar mánia pedig nem kell.

2011. okt. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
74%
Ha esetleg eddig nem sikerült akkor így tudod megcsinálni:megnyitod a GOOGLE CHROME-ot,jobb felső sarokba van a kis CSAVARHÚZÓ :) azt megnyitod,ott a BEÁLLÍTÁSOK,és ott beírod,hogy a google legyen a keresőd. :))
2012. febr. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
100%
2012. máj. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 lazarp ***** válasza:
92%

Nagyon agresszív és nehezen tudtam én is törölni. De van megoldás, és le is írtam!

[link]

2012. jún. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 MacCore válasza:

Nekem sikerült véglegesen törölni mégpedig a következő képen de a művelet nagy odafigyelést igényel! :

1. Bezártam a böngészőt majd töröltem a programok telepítése és törlése listából.

2. Total Commanderben rákerestem a rejtett mappák között is és minden hozzá tartozó fájlt és mappát töröltem.

3. Elindítottam a feladatkezelőt és új feladatnál beírtam regedit ezzel elindult a rendszer leíró adatbázis és ott is rákerestem és töröltem kulcsokat és mappákat.

2012. szept. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Lehet későn írok, de azért megteszem. Nekem ma jelent meg Google chrome-ban és kb fél óra alatt sikerült törölnöm. Úgy jelent meg, hogy mikor megnyitottam a Chrome-ot akkor két oldal jelent meg a Google és a Babylon. Annyit csináltam, hogy a gépben lévő fájljait töröltem és a Chrome-ban rámentem a beállításokra az "Induláskor" részben az Adott oldal..stb részre mentem és onnan kitöröltem. Remélem segít ha még megvan :)
2012. okt. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem múlt héten jelent meg az iesearch nevű toolbar a Chrome-ban. Beállítások/Keresés, innen lehet törölni, illetve alapértelmezett legyen a www.google.hu
2012. okt. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!