Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » 100Mbpp-s net és alig tölt?

100Mbpp-s net és alig tölt?

Figyelt kérdés
100Mbpp-s a netem azaz 100mb-s és csak max 750-el tölt egy játék pedig 900-an seed-elik és eléggé szaggat is a net mi lenne a baj?
2011. szept. 5. 14:29
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Meg torrenten elég ócska arányod lesz, mert a feltöltés nagyon karcsú.
2011. szept. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Na most akk 5megás netem van?
2011. szept. 5. 14:45
 13/22 A kérdező kommentje:
Na várj az utolsó előtti válaszoat nem értem a youtube-st nekem magyarulj beszélj mer HÜLYE VAGYOK A NETHEZ XXXXDDDDD
2011. szept. 5. 14:47
 14/22 anonim ***** válasza:
Egy zöld kezet azért nyomhatsz a segítőidnek:)
2011. szept. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
ja jóvan már le esett xD a youtube-val semmi gond és fogjuk rá hogy elég gyors csak a bit torrent igen lehúzza :( és vagy 10-perc mire vissza regenerálódik a gépem ha kilépek a bit torrentből egyszóval a gépem szar a netem jó xD mindjárt megcsinálom a ping tesztet pillanat
2011. szept. 5. 14:49
 16/22 A kérdező kommentje:
Ment mindhez attól hogy nem írtam ;)
2011. szept. 5. 14:50
 17/22 anonim ***** válasza:

Hát, nem feltétlenül, mert két sávszélt szoktak feltüntetni, a maximumot (persze ez a csomag neve általában ), illetve egy pár éve hozott törvény szerint kötelesek a garantált sávszélt is feltüntetni.

De igen, ez így most egy 5 megás netnek felel meg.


Youtube: ha rákattintasz az egyik videón a play gombra, akkor szépen elkezdi tölteni a vinyóra, egy ideiglenes fájlba. Ezt olvassa be a lejátszó. Viszont ha lassabb a neted, mint ahogy néznéd (mondjuk egy másodpercet két másodperc alatt tölt le), akkor meg fog akadni annál a résznél, amit még nem töltött le. Erre az lehet a megoldás, ha nyomsz egy pause-t, és megvárod, amíg letölti az egészet/nagy részét a vinyóra (egy halványabb csík mutatja hol jár). Így ha elindítod, akkor simán végigjátssza.

2011. szept. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
A torrent kliens nálam (meg mindenhol) úgy működik, hogy bezárás után meg eltart egy darabig, amíg az összes kapcsolatot lezárja.
2011. szept. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Oké köszi és bocsi hogy megkoptattad miattam a billentyűzetet xD mert elég sokat írtál mindent értek a ping teszt meg ez:

[link]

2011. szept. 5. 14:56
 20/22 A kérdező kommentje:
am azt írja h vodafone de nem vodás vagyok hanem t-mobilos és adsl :)
2011. szept. 5. 14:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!