Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit jelent ha ezt írja a...

Mit jelent ha ezt írja a facebook? A fordítós oldalakon mást írnak. :/

Figyelt kérdés

tudom hogy rossz téma, meg hogy fb. én is kiakadok az ilyen hülye kérdésektől... :D


na szal ezt írta:

"This message was created automatically by Facebook.


Based on the preferences of the person you're trying to contact, this message could not be delivered."


üzenetet akartam küldeni valakinek, e ezt írta ki. most elküldte vagy sem? meg ez mit jelent? köszi előre is


2011. szept. 4. 16:13
 1/6 anonim válasza:
50%

Na húzz szépen a jó kategóriába.


Amúgy meg azt jelenti, hogy tudatlan vagy és menj angolt tanulni.

2011. szept. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
40%
Igen, lehetsz terhes.
2011. szept. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
56%
Komolyan, nagyon menők vagytok a failbookkal, de egy ilyen egyszerű angol szöveget nem tudtok lefordítani? Szánalom a köbön.
2011. szept. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem küldte el.
2011. szept. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
81%

Ez egy automatikus üzenet, amit a facebook hozott létre.


A személynek, akivel kapcsolatot akartél teremteni, nemsikerült kézbesíteni a levelet. (valami ilyesmi..)


NEM MENT ÁT!...

2011. szept. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

bocs hogy nem tanulok angolt, csak németet 13 évesen... és beirtam 2 fordítós oldalra is de nem ugyanazt adta ki!!! de ezt már leírtam...

köszi a rendes válaszokat :D

2011. szept. 4. 16:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!