Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Véletlenül felmentem a netre...

Véletlenül felmentem a netre mobilon, mennyi pénzbe fájhatott ez kb?

Figyelt kérdés
Vodafone Passporttal felmentem a netre, a google-t nyitotta meg kb 3-4 óra hosszáig!:S 186 Ft/100 KB!Mennyi jöhetett le kb?Csak a kezdőlapot nyitottam meg nem kerestem rá semmire!
2011. aug. 30. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Egy kalap pénz...

Én a laptopon használt USB modemes netemet osztottam meg a Vodánál, 8 Giga a korlát, bőven belefér. Ez a legjobb megoldás.

2011. aug. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem, sok. Ha tényleg csak a google t hozta be, és nem kereset rá semmire akkor a google kezdőoldalát kellet csak behoznia. Sztem max 300 ft
2011. aug. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Na most kinek higyjek?:) Remélem a 2. kommentelőnek!Ja, csak a googlet hozta be én meg véletlenül rányomtam és lezártam 3-4 óra aztán nézem, kiírt valami hibaüzenetet, de alatta ott volt a google!!!Nagyon ideges vok!
2011. aug. 30. 21:53
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor három-négy óra hosszat fent voltál a neten, ha nem is használtad a keresőt.
2011. aug. 31. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
az adatforgalom számít, nem az idő
2011. aug. 31. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Gyulusss válasza:
Mivel az adatforgalom számít, max párszáz forint. Velem is volt ilyen. Nem számít, medig voltál fent.
2011. aug. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat szerencsére pár száz forint, igen!Huhhhh kis para....!!!:D
2011. szept. 19. 14:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!