Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Valaki licitált már a 10ft-ért...

Valaki licitált már a 10ft-ért.hu-n? csak érdekelne egypár sikertörténet és hogy bonyolult-e?

Figyelt kérdés
2011. aug. 30. 20:29
 1/6 anonim válasza:
Bocs az offért ez engem is érdekelne,ugyanis én próbáltam,de nem tudtam.
2011. aug. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én nem bízok az ilyen licitálós oldalakban.

Szerintem egy nagy kamu az egész.

Valaki "XX Józsi" mindig 800Ft-ért viszi el a 120cm plazma Sony tv-t..Bezzeg ha te kezdesz el licitálni egy ilyenre..még 150 ezernél is rá fog valaki licitálni..nehogy elvidd olcsón,

"Hán mert pont akkor" kőll valaki másnak is,de 2000 ezerért el tudta vinni XXJózsi az előzőt...

Na peeerssszzee !

2011. aug. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az ilyen oldalak csak a tulajdonos/üzemeltetőnek termelnek hasznot... Volt/van egy jó pár ilyen oldal az interneten.
2011. aug. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Javítok,a végén rosszul írtam az összeget

2000 ezerért..ezt rosszul írtam bocsi, : 2ezerért a helyes

2011. aug. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem érdemes licitálni. Mi kipróbáltuk kíváncsiságból. Még a licitálás is pénzbe kerül. Van egy kitalált névvel ellátott "pénzegysége", amit viszont valódi pénzért kell megvenni. Meg van adva, hogy mikor kezdődik és fejeződik be a licit, viszont a befejezésre megadott időpontban mindig újra kezdődik.Egyszer egy licitet direkt figyelemmel követtünk. Pl. 14h-ra volt írva, hogy lezárják a licitet, ehhez képest még este is ment. Gondolom autómaták is rá vannak állítva a licitekre, tehát ha te a pénzeden megvett egységeddel licitálsz, arra mindig nyomnak még licitet. Ha bele merülsz, rengeteg pénzt el tudsz licitálgatni úgy, hogy a végén üres kézzel zárod be az oldalt.

Ja, mielőtt valaki azt gondolná, hogy voltunk olyan balgák, hogy ilyenre költöttünk, nem tettünk ilyet. Regisztráláskor kap az ember kezdő tőkét a licitáláshoz ingyen. Amíg az tartott, addig "játszogattunk" az oldalon, és figyelgettük, hogy hogyan mennek a dolgok.

Viszont úgy emlékszem, a gyakorin van már néhány kérdés az oldalról. Írd be a keresőbe.

2011. aug. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

gyanús volt nekem is 3d plazma tv bolti ár 170.000 és most áll 17ezren.

porszívó 40000 aztán elvitték 3321 ért szóval értem a felépítést csak mindig gyanakodok.

de ha megtudok valamit írok.

köszi mindenkinek.

2011. aug. 31. 07:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!