Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem érzékel a számítógép...

Miért nem érzékel a számítógép usb csatlakozója semmit?

Figyelt kérdés
Windows 7 rendszerem van és eddíg jóvolt minden de egyik percről a másikra elromlott valami. A probléma az lenne hogy se a hátlapi 4 USB, se az első 2 USB nem érzékel semmit. Ha pendyve-ot csatlakoztatok csak vílágít és a gép kisem ír semmit azaz lesem reagálja és ugyan ez a helyzet telefon esetén is, a telefon észleli a csatlakozást de a gép szintén semmit nem reagál. Ez mitől lehet?
2011. aug. 30. 18:31
 1/7 anonim válasza:
probálj meg illesztőprogramot frissíteni.
2011. aug. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Próbáltam. Azt írja hogy "A Windows megállapította, hogy az ezköz illesztőprogramja naprakész"
2011. aug. 30. 18:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Eszközkezelőben nincs letiltva? Bár lehet, hogy Conficker férget kaptál.
2011. aug. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt futtasd le:

[link]

2011. aug. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! 2óra 11perc alatt lefuttatta a gépem és talált 4 vírust DE... a probléma továbbrais fenn áll! Eszközkezelőben nincs letiltva és próbáltam új eszközöket keresni stb-stb de semmi :S


Nah most aztsem értem hogy az miért van hogy a Microsoft Security Essentials védettnek észleli a gépet és az Eset pedíg 4 vírust talált amiből 2 trójai volt.

Az usb probléma továbbrais fenn áll mint említettem! Esetleg még valami amit tehetek?


A vírusirtásról itt egy kép:

[link]

Mint látszik megis tisztította a gépet de semmi változás.

A további segítségeket előreis köszönöm!

2011. aug. 31. 09:37
 6/7 anonim ***** válasza:

Eset Online Scannere megbízható, naponta frissitik, ugyanúgy, mint a fizetős NOD32 Antivírust és az Eset Smart Securityt. Ha azt jelzi, hogy NÉGY trójait talált, akkor igaza van. Lehet, hogy tört Windows-ra telepítetted a Microsoft Essentialst? Akkor nem tudja magát frissiteni, nem véd normálisan.

USB portok talán már jók, de az összes eszközt, amelyet ezekhez használtál, formázni kell. Azok még fertőzöttek. Aztán vedd elő a Windows telepítőt és futtass le egy javító telepítést. Belemásztak a trójaiak a rendszerbe.

2011. aug. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem 4 trójai volt! 4ből 2 volt az!

Ezt tudom hogy nem hazudik az Eset. Egyébként nem tört, vagyis nem tartom annak. Telepítettük a Win7-et majd egy activator-al aktiváltuk. Hozzátenném hogy az Essentials frissíti magát rendszeresen!

A probléma az hogy Pendryve-ot nemtudom formázni mivel nem érzékeli a gépem a telefonom memóriakártyáját pedíg nem szeretném formázni mert rengeteg... és még annál is több fontos dokumentum/fájl-t tárolok rajt

Lehet az lenne a leg egyszerűbb ha újratelepíttetném az egész gépet.

Köszönöm a válaszokat mindenkinek!

Üdv.: TéeM

2011. szept. 1. 16:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!