Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows probléma telepítés...

Windows probléma telepítés után, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval most feltettem a gépre egy windows 7-et ( boot-olással nem tudtam elérni hogy elinduljon szóval gépről tettem fel ) de mivel kicsi volt a C meghajtó vagy legalábbis azt hittem mert megnéztem másik gépen a windows mappa méretét és túl nagy volt szóval másik meghajtóra tettem fel, de így megmaradt a régi xp és nem engedi formázni.... Hogyan tudnám formázni vagy mit tegyek most??? egyébként a C-n van az xp és azt írja aktívnak és az E-n van a win 7 és azt csak rendszerindítónak írja
2011. aug. 29. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Így kell összebarmolni az egész gépet... Mivel a boot loader a C-n van, ezért persze, hogy nem engedi formázni, most az E-n is van egy windows, úgyhogy ezek után csak úgy lehetne eltüntetni az egész szart, ha megformázod mindkettőt, és tisztán telepíted a C-re.
2011. aug. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Formáztam volna ha tudtam volna bootolással indítani a telepítőt de nem engedte.... Szóval most hogyan? Mert ha gépről indítod akkor nem enged semmit formázni....
2011. aug. 29. 20:03
 3/4 anonim ***** válasza:
a win7 cd-t bootolhatoként írtad ki vagy csak simán adatként?
2011. aug. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nos először kiírtam képfájlként mert iso volt de akkor ezt az üzenetet kaptam CD Boot: Cannot boot from cd Code 5 vagy ilyesmi aztán kiírtam azt ami az iso-n belül van és megpróbáltam úgy bootolni de csak simán betöltötte az xp-t aztán a másodikat amit kiírtam gépről tettem fel és nem bios-bol boot-oltam. Másik géppel nem volt bajom bár az 1 másik windows volt csak ide 32bit-es kellett mert régi a gép
2011. aug. 29. 20:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!