Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért kell az F1-et lenyomni...

Miért kell az F1-et lenyomni a gép indulása után, hogy tudom kikapcsolni ezt?

Figyelt kérdés
Az indulás után az adatok felmérése után választanom kell hogy delete-t nyomjak és akkor a BIOS-t nyitja meg vagy F1-et hogy betöltsön az indítóképernyő. Hogyan tudom megszüntetni hogy simán betöltsön a gép?
2011. aug. 28. 20:59
 1/7 MaXXeGee ***** válasza:
Belépsz a biosba és megkeresed azt a menüpontot, amiben megkérdezi, hogy milyen inkompatibilitás vagy hiba esetén jelezzen neked, Ezt "NO ERRORS"-ra állítod, és többet nem "beszél bele" a gép indulásába :)Valószínűleg ilyen floppy meghajtó vagy hasonló eszközök létét hiányolja, (ha ez nincs kikapcsolva)
2011. aug. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
nekem is volt ilyen aztán rájöttem hogy azért van mert van a HDD-m kábelja és azt 4 foglalatba lehet belerakni és ha nem az 1 esbe van akkor mindig mikor bekapcsolom F1-et kell nyomni
2011. aug. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ez egy régi gép abit-vh6t alaplap és a biosban milyen pontban találom azt hogy kikapcsolhassam vagy csak körübelűl mit kell keresnem mert angol
2011. aug. 28. 21:18
 4/7 MaXXeGee ***** válasza:
Ez általában az első bios menüpontban van és "HALT ON" névre hallgató menüpont, ott kiválasztod a "no errors" lemented a változtatásokat és ha minden igaz, nyertél :)
2011. aug. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

nekem nincs ijenem

se halt on se no error csak enbelade és desblade on of meg ilyenek

2011. aug. 28. 22:32
 6/7 MaXXeGee ***** válasza:

Akkor rossz helyen kerested!!

Letöltöttem a bios beállítás útmutatót a lapodhoz, én látom.

Nézd meg te is jobban, mit kell keresni!

[link]

2011. aug. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
kösz a gond megoldodott
2011. aug. 29. 07:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!