Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy hűtőpad megoldaná a...

Egy hűtőpad megoldaná a problémát?

Figyelt kérdés
Lenovo G550 laptopom ősszel lesz egy éves. Pár hete kezdett lefagyni és nem tudok rájönni miért. Fórumokban próbáltam utánakeresni, már hőmérsékletet is néztem (Everest-tel), az 35-40°C-ot írt, azt olvastam, hogy ez normális. Viszont elég forró levegőt fúj ki és a touchpad meg a körülötte lévő rész is elég forró szokott lenni. Vajon "csak" hűtési problémái vannak és egy laptop hűtő lesz a probléma megoldása vagy esetleg Win 7 a baj? Köszi előre is!
2011. aug. 28. 16:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az is megoldaná a problémát ha ki tisztítanád a ventilátort, gondolom 1 év után jó sok port össze gyűjtött.
2011. aug. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor ebből szervíz lesz, sajnos nem értek a szétszedéshez. Hiányzott ez most suli előtt :( Köszi a választ!
2011. aug. 29. 10:02
 3/3 A kérdező kommentje:
Na, szétkaptam, kitisztítottam, jó poros volt! Szerencsére megoldódott a probléma, most már hideg levegőt fúj és nem fagyott le semmi, úgyhogy köszi még egyszer!
2011. aug. 29. 16:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!